Hair Studio Bratislava je tím skúsených profesionálov, ktorý nájdete pri Dunaji neďaleko hotela Danube, Bratislava. Kaderníctvo nájdete na druhom poschodí vo dvore. Vstup do dvora je hneď vedľa známej reštaurácie El Gaucho.

Talentovaný a skúsený tím stylistov Hair Studio žije, dýcha a miluje súčasnou módou sveta strihu a účesu. Presne vie, ako uspokojiť aj najnáročnejšieho klienta. Či ste dáma, pán, chlapec alebo dievča – novým účesom vám vdýchneme vzhľad, s ktorým sa budete cítiť maximálne spokojne a predovšetkým sami sebou.

Tím tvoriaci kadernícku časť salónu sa pravidelne zúčastňuje na rôznych školeniach a seminároch, kde jeho členovia získavajú nesmierne cenné skúsenosti. Našou filozofiou je ponúknuť zákazníkom strih, ktorý je nielen zaujímavý, ale aj praktický, teda nie príliš náročný na úpravu, ale taký, aby ste si dokázali účes upraviť aj sami v pomerne krátkom čase.

Rovnako ako kadernícke služby Hair Studio Bratislava aj ostatné naše služby sú na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Ponúkame Vám všetky možné služby týkajúce sa vizáže, kozmetiky a používania kozmetických výrobkov. Samozrejme, aj tím odborníkov pripravený skrášliť Vás, je skupina najlepších profesionálov, ktorá pracuje iba s luxusnými a kvalitnými kozmetickými výrobkami.

Luxusné dizajnové nechty, či bežná, no kvalitná manikúra, sú služby, ktoré tímu našich nechtových dizajnérov nie sú cudzie a zvládajú ich na vysokej úrovni.

Rovnako ako budova, v ktorej sa salón nachádza, jeho interiér je zariadený štýlovo a elegantne. Je to moderne a vkusne vybavený salón, kde sa budete cítiť príjemne, a to aj vďaka sympatickému a šarmantnému personálu.

Pre tých, ktorých sme zatiaľ dostatočne nepresvedčili, neváhajte si bližšie prezrieť naše stránky.