SLUŽBY

Kaderníctvo Hair Studio Bratislava ponúka

Predstavme si teda celú paletu služieb, ktoré kaderníctvo Hair Studio Bratislava ponúka. Neváhajte a pýtajte sa našich odborníkov, radi vám odpovedia na každú vašu otázku.

 
dámske a pánske strihanieDámske a pánske strihanie

Máte problémy s každodennou úpravou účesu? Prestal vás baviť Váš účes? Nie ste spokojná či spokojný? Aby vaše vlasy dosiahli požadovaný tvar, strih a farbu – postarajú sa vám o to naše šikovné kaderníčky. Tešíme sa, že vás zmeníme k vašej spokojnosti. Odporučíme vám nový, jedinečný strih, zodpovedajúci typu vašej tváre a spoločne zvolíme farebný odtieň a ďalšie úpravy, ktoré pomôžu k dokončeniu vášho nového imadžu.

kontakt telefón Simona Kaderníctvo BratislavaSimona 0905 610 480
 
farbenie vlasovFarbenie

Farbenie vlasov je ozaj veľká veda. Odovzdajte sa do rúk odborníkov, aby ste neoľutovali svoj prípadný nešťastný samostatný pokus. Následky vedia byť katastrofálne a môžu vám poriadne znepríjemniť život. Vieme vám ponúknuť bohatú paletu farieb, tipov a pretaviť do maximálnej spokojnosti nadobudnuté skúsenosti nášho tímu kaderníčiek.

kontakt telefón Simona Kaderníctvo BratislavaSimona 0905 610 480
 
melírovanieMelírovanie

Melírovanie a vytváranie presvetlených efektov vo vlasoch patrí k žiadaným službám v našom kaderníctve Hair Studio. Dnes už je k dispozícii mnoho kvalitných melírovacích prípravkov, ktoré dávajú vlasom nové rozmery. Trend je používanie alobalových alebo hliníkových fólií. Táto metóda je originálna, pretože umožňuje viac farieb a tým aj pútavý záverečný efekt.

kontakt telefón Simona Kaderníctvo BratislavaSimona 0905 610 480
 
trvaláTrvalá

Neraz sa stretneme so ženami, ktorých krásne kučeravé vlasy upozorňujú na seba už z veľkej diaľky. Prekvapuje na tom to, že ak majú účes dobre urobený, nerozpoznáte či ide o ich pravé kučery alebo trvalú onduláciu. Pre ženy s jemnejšími vlasami môže byť takýto hrdý kadernícky počin vyslobodením z bolestivej dilemy a traumy. Trvalá z vás v priebehu len pár minút urobí sebavedomú a sebaistú ženu.

kontakt telefón Simona Kaderníctvo BratislavaSimona 0905 610 480
 
predaj vlasovej kozmetikyPredaj vlasovej kozmetiky pre ženy i mužov

Naše kaderníctvo Hair Studio ponúka vlasovú a stylingovú kozmetiku pre ženy aj mužov od profesionálnych značiek z.one concept TM. Stylingové prípravky ponúkajú neobmedzené množstvo kombinácií, nekonečnú kreativitu, ale aj ošetrenie poškodených vlasov. Po konzultácii vám vieme odporučiť najkvalitnejšie prípravky založené na najnovších technológiách inšpirované poslednými talianskymi módnymi trendmi.

kontakt telefónSimona 0905 610 480
 
Regenerácia a ošetrenie vlasovRegenerácia vlasov

Ponúkame revolučné ošetrenie vlasov, ktoré pomáha vlasy uhladiť bez ich poškodenia a obnoviť ich kvalitu pomocou prírodného keratínu. Vyživuje ich a posilňuje do hĺbky. Výsledok je perfektný a bezkonkurenčný, nielen napomáha vlasy uhladiť, ale takisto im prináša viac lesku a hodvábnosti. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy vlasov: prirodzené, melírované i farbené, poškodené a bez známok vitality.

kontakt telefónSimona 0905 610 480
 
Hĺbkové ošetrenie vlasovHĺbkové ošetrenie vlasov

Hair Studio Bratislava ako prvé kaderníctvo vám prináša absolútnu novinku v oblasti starostlivosti o vaše vlasy! Hĺbkové ošetrenie vlasov pomocou URS – Ultrasonic Repairing System. Ešte nikdy neboli vaše vlasy také hebké, poddajné a zregenerované ako po použití tohto prístroja!

kontakt telefónSimona 0905 610 480