SLUŽBY

Kaderníctvo Hair Studio Bratislava ponúka

Predstavme si teda celú paletu služieb, ktoré kaderníctvo Hair Studio Bratislava ponúka. Neváhajte a pýtajte sa našich odborníkov, radi vám odpovedia na každú vašu otázku.

 
Masáž rúk

Masáž rúk pomôže každej žene i mužovi odreagovať sa a uvoľniť svoje napäté telo. Takáto masáž takisto naštartuje lymfatický obeh, posilní srdce i pľúca. Krúživé pohyby na chrbtoch rúk a v priestore medzi prstami aktivuje reflexné zóny a uvoľní šľachy. Upokojujúci efekt má najmä trenie dlaní, ale účinné je aj proti rôznym blokádam v tele.

 
Peeling na ruky a nechty

Na to, aby sme si zachovali krásnu a hebkú pokožku, poskytujeme niekoľko účinných metód. Peelingový krém pomáha odstrániť odumreté bunky a súčasne ošetrí povrchovú časť pokožky a pomáha regenerácii buniek. Naše metódy zmierňujú prejavy starnutia pleti. Vďaka tomu sa reliéf pleti vyrovnáva a je hebkejšia a jemnejšia. Ide o peeling novej generácie, ktorý umožňuje ošetrenie aj v letných mesiacoch bez rizika vzniku pigmentácie.

 
Pánska manikúra

Každá žena si všimne pekné, ošetrené mužské ruky. Pri pánskej manikúre ponoríme ruky do malých nádobiek s teplou vodou. Nechty opilníkujeme jemným papierovým pilníkom, následne ošetríme kožu okolo nechtov malými kliešťami alebo jemnou brúskou. Na ruky potom nanesieme gél na zmäkčenie pokožky. Manikúra netrvá dlhšie ako 30 minút.

 
Japonská manikúra

Na úvod tejto manikúry vám najprv skrátime na požadovanú dĺžku nechty. Následne obrúsime nechtové platničky pilníkom a necht vyhladíme. Nanesieme naň potom pastu, ktorá je dôležitá pre metabolizmus nechtového lôžka. Lesk a elasticitu nechtu prináša leštiaci prášok, ktorý obsahuje parafíny a včelí vosk. Súčasne pôsobia ako jeho ochrana.

 
Gelové nechty

Mnohí kozmetici hovoria, že umelé tvarovanie nechtov môže z vašich rúk vyčarovať elegantný módny doplnok a navyše pomôže spevniť oslabené nechty. Gélová technika, pri ktorej sa necht modeluje gélom a schne pod UV-lampou, patrí medzi modernejšie techniky. Gélové nechty sú pružnejšie a mäkšie ako vlastné, a tým sú odolnejšie proti nárazom.

 
Akrylové nechty

Je všeobecne známe, že akrylovú metódu odborníci ponúkajú ženám, ktoré svoje nechty viac namáhajú. Či už ide o rôzne manuálne práce v domácnosti alebo pri úprave záhradky. Akrylové nechty sú v porovnaní s gélovými pevnejšie, odolnejšie a vyzerajú prirodzenejšie. K ich tvrdnutiu neprichádza pomocou UV-lampy, ale na základe chemickej reakcie akrylových zložiek.