SLUŽBY

Kaderníctvo Hair Studio Bratislava ponúka

Predstavme si teda celú paletu služieb, ktoré kaderníctvo Hair Studio Bratislava ponúka. Neváhajte a pýtajte sa našich odborníkov, radi vám odpovedia na každú vašu otázku.

 
Ošetrenie pletiKompletné ošetrenie pleti

Kaderníctvo Hair Studio Bratislava poskytuje široké spektrum služieb pri kompletnom ošetrení pleti. Súčasťou je povrchové čistenie, masáž tváre, masáž krku a dekoltu, ďalej aplikujeme zmäkčujúcu masku, hĺbkové čistenie, pričom sa využíva sérum, maska a krém.

 
depiláciaDepilácie

Ponúkame našim klientom takmer všetky druhy depilácie – hornej pery, brady, ďalej predlaktia a predkolenia, stehien, celých nôh, chrbta, podpazušia, ako aj v oblasti bikín.

 
Hĺbkové čistenie plaetiHĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti sa radí do kategórie základných ošetrení pleti a je vhodné pre každú pleť bez ohľadu na jej typ, vek či pohlavie. Asi takmer každá žena si pri každodennom detailnom pohľade do zrkadla objaví na pleti tmavé bodky. Tieto sú póry, ktorým vylučovanie kožného mazu a nevhodné kozmetické a dekoratívne prípravky znemožňujú ich funkciu. Hĺbkové čistenie tieto problémy odstráni.

 
Mikromasáže očného okoliaMikromasáž očného okolia

Očné okolie je najcitlivejšia časť tváre, je veľmi chúlostivá a najviac poznamenaná vekom a únavou. Pri účinnej mikromasáži očného okolia sa zníži prehĺbenie vrások v oblasti okolo očí a zmenšujú sa vačky pod očami. Navyše neraz napomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín. Posilňuje aj obočie a zabraňuje predčasnému starnutiu. Účelnosť mikromasáže sa spája s postupným vyplavovaním toxínov, obnovou buniek a so schopnosťou udržiavať vlhkosť pokožky.

 
Chemický peelingChemický peeling

Je to neinvazívna metóda ošetrenia. Obsah tohto omladzujúceho ošetrenia spočíva v aplikácií ovocných kyselín, u nás poskytujeme o organické kyseliny typu AHA v koncentrácií 30 až 35 %. Pre dobrú účinnosť peelingu sa odporúča 4 až 8 aplikácií v daných časových intervaloch dva až štyri týždne. Výsledným efektom peelingovej kúry je vyhladenie vrások a pokožka nadobudne jemnejší vzhľad.

 
Svadobné a večerné líčenieSvadobné a večerné líčenie

Svadobné i večerné líčenia sú veľmi špecifické. Najmä v tom, že musia spĺňať mnohé kritéria osvetlenia, vyžaduje sa zvýšená miera trvácnosti a bezpochyby musí pôsobiť prirodzeným dojmom. Pri štýle líčenia záleží na neveste – jej vkuse a prianiach. Večerné líčenie si rovnako vyžaduje rôzne špecifické prípravky, ale aj viac precíznosti i času na prípravu.